Terug naar de vorige paginaCompetitieprogramma door elkaar gehutseld
Zonder supporters naar AZ; nu waarschijnlijk niet naar Den Bosch
30 november 2001

De KNVB heeft het competiteprogramma van Ajax weer behoorlijk door elkaar gehutseld.
Waarom dit gebeurd is is volstrekt onduidelijk. Als redenen worden aangegeven  o.a. internationale verplichtingen en problemen bij sommige lokale autoriteiten.Meer ligt voor de hand het vermoeden dat ze er gewoon graag een puinhoop van maken in Zeist!
Het betreft drie uitwedstrijden, tegen Den Bosch, AZ en Fortuna Sittard. Wij zijn inmiddels het spoor bijster, kijk maar mee;

De wedstrijd Den Bosch - Ajax is vastgesteld op zondag 27 januari 2002, de oorspronkelijke datum was zondag 9 december. De wedstrijd is verplaatst omdat Fortuna - FC Den Bosch verschoven is naar 7 december. Door deze verplaatsing is de uitwedstrijd tegen AZ, die gepland stond op 27 januari, verplaatst naar 17 februari. Op deze datum zou Fortuna - Ajax worden gespeeld, maar ook deze wordt verschoven. Naar welke datum en tijdstip is nog niet definitief, maar wat is definitief tegenwoordig met zo'n competitieleider bij de KNVB?!

Daarnaast speelt nog dat de KNVB Ajax een schikkingsvoorstel gedaan heeft van één wedstrijd zonder supporters bij de eerstvolgende uitwedstrijd NA de winterstop.
In eerste instantie zou dat dus de wedstrijd tegen AZ worden maar nu ziet het er, zoals wij al gesuggereerd hadden, na uit dat het de wedstrijd in en tegen Den Bosch gaat worden.
Of Ajax het schikkingsvoorstel geaccepteerd heeft of hiertegen in beroep gegaan is is nog niet bekend.  Het beroep moest uiterlijk gisteravond binnen zijn bij de hoge heren uit het Zeister Bos. Leuk detail is dat voor de uitwedstrijd in Den Bosch geen combiregeling geldt en dat de kaarten voor Ajax-supporters uitverkocht zijn! Wordt vervolgd......!


Klik hier voor het nieuwsarchief

Copyright©2002 WWW.AJAXF-SIDE.NL