Terug naar de startpagina van AjaxF-side.NLTerug naar de vorige pagina!'Tottenham wil snel werk maken van komst Suarez'
27-07-10

Bel me!

 
Tottenham Hotspur wil Luis Suarez (23) losweken bij Ajax. De club uit de Premier League heeft deze transferperiode meer dan vijftig miljoen euro te besteden en wil een groot deel van dat bedrag uitgeven aan de aanvoerder van de Amsterdammers, zo meldt Goal.com.
AjaxF-side.NL
Manager Harry Redknapp wil drie spelers aantrekken om goed voor de dag te komen in de Champions League. Een aanvaller heeft de prioriteit en Suarez is de eerste keus voor de Spurs, aldus Goal.com.

Tottenham wil niet meer dan 25 miljoen pond (zo'n dertig miljoen euro) uitgeven aan een spits. Redknapp heeft voorzitter Daniel Levy gevraagd om een aanvaller van wereldklasse.

Als Suarez niet haalbaar blijkt voor Tottenham heeft de club nog een paar andere namen op het lijstje staan. Edin Dzeko, Luis Fabiano en Klaas-Jan Huntelaar worden ook in verband gebracht met de club uit de Premier League.

AjaxF-side.NL
Gepost door: Fred
 

Mail dit artikel naar een vriend/vriendin:

              AJAXF-SIDE.NL - LAATSTE NIEUWS:
09-09-10: Ronaldo denkt zelf ook rentree te kunnen maken tegen Ajax
09-09-10: Opnieuw nieuwe informatie verkoop Champions League kaarten
09-09-10: 'Jan-Klaas' Huntelaar maakt naam
09-09-10: Van Basten weer aan enkel geopereerd
08-09-10: Column Menno Pot: Too little, too late
08-09-10: Mido; 'Ik denk twee tot drie weken nodig te hebben'
08-09-10: Column Ron Schiltmans: Motie van wantrouwen
08-09-10: Daley Blind: ‘Ik ben nog niet klaar bij Ajax, ik wil blijven vechten’
08-09-10: Update voortgang standbeeld Bobby Haarms
08-09-10: 'Ronaldo lijkt Champions League-duel met Ajax toch te gaan halen'
MEER NIEUWS VAN DE AFGELOPEN DAGEN


Copyright©2001-2010 WWW.AJAXF-SIDE.NL
Partners: Ajax Headliner en Ajax-nieuws.nl